افتتاح مرکز آی سی یو و اورژانس بیمارستان 15 خرداد

بیمارستان 15 خرداد امروز شاهد افتتاح مرکز آی سی یو و اورژانس در خود بود.

به گزارش رکنا، علیرضا زالی، فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران روز سه شنبه در آیین افتتاح ۲ مرکز آی سی یو و اورژانس بیمارستان ۱۵ خرداد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سال گذشته چند طرح عمرانی در این بیمارستان آغاز شد و امروز شاهد افتتاح آن هستیم.

وی ادامه داد: در سال های گذشته با توجه به حجم بالای بیماران تغییر در فضای درمانگاهی این بیمارستان اجرا شد و ظرفیت بیمارستان افزایش یافت زیرا بسیاری از بیمارانی که به این بیمارستان مراجعه می کنند نیازمند پانسمان اختصاصی هستند و بخش تخصصی پانسمان ویژه توسعه پیدا کرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی افزود: بخش اورژانس بیمارستان نیز با تجهیزات کامل در این بیمارستان افتتاح شد همچنین به دلیل عمل های طولانی و پیچیده بیمارستان ۱۵ خرداد نیازمند بخش آی سی یو بود که امروز این نیاز برای پشتیبانی در بخش مراقبت ویژه نیز افتتاح شد.

زالی تصریح کرد: این بیمارستان با کمک مرکز تحول و پیشرفت ریاست جمهوری به عنوان پایلوت ملی برای راه اندازی بیمارستان هوشمند انتخاب شده و در اوایل بهار سال آینده این پروژه افتتاح شود و به عنوان اولین مدل ملی اسمارت هاسپیتال بیمارستان هوشمند افتتاح شود.

وی خاطرنشان کرد: بیمارستان ۱۵ خرداد با بسیاری از کشورهای اروپایی در حوزه تبادل استاد و دانشجو و جراحی پلاستیک همکاری دارد.

به گزارش ایرنا، مرکز پزشکی، آموزشی درمانی ۱۵ خرداد یکی از قدیمی ترین بیمارستان های تهران است. این مرکز از سال ۱۳۲۰ به صورت یک بیمارستان ۸۰ تختخوابی آغاز به کار کرد و پس از تغییرات متعدد مالکیت و اسامی مختلف سرانجام در سال ۱۳۷۳ به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی واگذار و از ابتدای سال ۱۳۷۴ به عنوان مرکز آموزشــــی درمانی فوق تخصصی جراحی پلاستیک (تک تخصصی) ۱۵ خرداد فعالیت می کند.

این بیمارستان فوق تخصصی دارای رشته های جراحی پلاستیک و ترمیمی، فک و صورت، دست و میکروسکوپی، سوختگی و زیبایـــی در کشور است.  آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟