هزار کیلومتر از راه های استان تهران برف روبی شد

به گزارش رکنا، عادل مصدقی در این باره گفت: ۱۱۱ نیروی راهدار در ۲۴ ساعت گذشته با استفاده از ۶۲ دستگاه ماشین آلات ۷۷۱ کیلومتر از مسیرهای شریانی و اصلی استان تهران را برف روبی و ۳۹۱ تن شن و نمک مصرف کردند.

به گفته وی، در همین مدت ۱۶ راهدار با استفاده از هفت دستگاه ماشین آلات ۲۰۲ کیلومتر مسیر روستایی که درگیر برف بود را برف روبی کردند.

معاون راهداری استان تهران ادامه داد: سامانه بارشی برف و باران از بامداد پنجشنبه تا ساعات اولیه روز جمعه در استان تهران فعال بود.

وی با بیان اینکه در این مدت تمامی مسیرهای استان تهران درگیر بارش برف و باران بود گفت: در مسیر امامزاده داود (ع)، هراز، شمیرانات و همچنین فیروزکوه و دماوند شاهد بارش برف بودیم و عوامل راهداری در این مسیرها و به ویژه در مناطق کوهستانی درگیر برف روبی بودند.

مصدقی بابیان اینکه هم اکنون تردد خودروها بدون هیچ مشکلی در جریان است و از مردم می خواهیم به هنگام سفر در مناطق کوهستانی خودرو خود را به زنجیر چرخ مجهز کنند.

وی با بیان اینکه هم اکنون در برخی نقاط استان شاهد بارش خفیف برف و باران به ویژه در مناطق کوهستانی هستیم از مردم می خواهیم جهت اطلاع از آخرین وضعیت جوی و همچنین ترافیکی با سامانه ۱۴۱ تماس بگیرند./ایرنا  آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟