جبران عدم النفع مالکان قدیمی محدوده محله جماران

به گزارش رکنا، اعضای شورای شهر تهران فردا در دویست و پنجاه و هفتمین جلسه بررسی یک فوریت طرح "الزام شهرداری تهران به حفظ بافت ارزشمند معاصر و هویت معنوی محله جماران و جبران عدم النفع مالکان قدیمی محدوده طرح" را در دستور کار دارند.

در ادامه جلسه سید حسن رسولی، خزانه دار شورا گزارشی در خصوص حسابهای درآمد و هزینه مهر و آبان ماه و 8 ماهه شهرداری تهران در سال 99 ارائه خواهند کرد.

همچنین در این جلسه طرح نظام‎نامه مشارکت و تعامل تشکل‎های غیر دولتی و مدیریت شهری نیز با قرائت گزارش کمیسیون فرهنگی-اجتماعی بررسی می‎شود. در ادامه اصلاحیه مصوبه چگونگی محاسبه و اخذ بهای خدمات پسماند بررسی خواهد شد.

طرح الزام شهرداری تهران به اعطای تسهیلات به کارکنان شهرداری که در حین انجام وظایف محوله به کرونا مبتلا شده و جان خود را از دست داده‎اند و نیز طرح " الزام شهرداری تهران به تهیه و ارائه لایحه نظام نامه و برنامه عملیاتی مسئولیت پذیری اجتماعی در شهرداری تهران" بررسی می شود.

سپس طرح تعیین حسابرسان منتخب شورا جهت انجام عملیات حسابرسی سال 1399 شورای اسلامی شهر تهران، شهرداری و سازمان‎ها و شرکت‎های وابسته به آن مورد بررسی قرار گرفته و گزارش کمیسیون برنامه و بودجه قرائت می‎شود.

همچنین در این جلسه گزارش‎های حسابرس رسمی شورای شهر تهران در خصوص سازمان بهشت زهرا و معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران برای سال مالی 1399 قرائت می‎شود. و لایحه شهردار تهران در خصوص طرح بهره برداری از پیاده‎روها بررسی شده و گزارش کمیسیون برنامه و بودجه قرائت می‎شود.

در ادامه مجمع عمومی عادی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه برگزار شده و لایحه شهردار تهران درخصوص تعیین ضوابط کنترل آلاینده‎های هوا در پایانه‎های اتوبوسرانی و ترمینال‎ها بررسی شده و گزارش کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری قرائت خواهد شد.

در پایان این جلسه نیز لایحه شهردار در خصوص "تعیین ضوابط کنترل آلاینده های هوا در پایانه های اتوبوسرانی و ترمینال ها" بررسی خواهد شدآخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟