تعطیلی مراکز ورزشی شهرداری تهران به علت کرونا

به گزارش رکنا، امیر محسنی درباره کمک دولت به سازمان ورزش با توجه به تعطیلی مراکز ورزشی شهرداری به خاطر کرونا گفت: تا این لحظه هیچ کمکی از دولت نداشتیم، دولت مشکلات و معضلات زیادی دارد که به ما و ورزش کشور نمی رسد.

او افزود: در شهرداری تهران مخاطب سه میلیون نفری داریم و ۱۱۰۰ مجموعه ورزشی در سازمان ورزش شهرداری اداره می شوند و تا امروز به طور مستقیم ۲۰۰ میلیارد تومان خسارت به مجموعه های ورزشی وارد شده است؛ این درحالی است که برای پرداخت حقوق مان هم مشکل داریم.

محسنی ادامه داد: خواهش من این است که دولت برای ورزشکاران و مربیان ورزشی که سفیران شادابی جامعه هستند و امروز به خاطر رعایت پروتکل ها بدون هیچ حقوقی در خانه نشسته اند، فکری کند. البته طی تدابیر شهردار تهران ما حضور و ارتباط خود را به صورت آنلاین در خانواده ها حفظ کرده ایم و حدود ۸۰۰ هزار نفر به صورت آنلاین مخاطب داریم و مسابقات برگزار می کنیم ، این مسابقات هر هفته رصد می شود و جوایزی براش در نظر گرفته می شود اما اینها کافی نیست.

او ادامه داد: چون فعالیت بدنی مردم کم شده است و نیاز به گسترش فعالیت مربیان ورزش احساس می شود و از سوی دیگر حمایت مالی مربیان ضروری است و این خواسته من از دولت و شخص رییس جمهور است که به پایتخت نگاه ویژه ای داشته باشند.

او در پاسخ به این سوال که آیا برای دریافت کمک از دولت درخواستی هم کرده اید؟ گفت: بله بسیار زیاد. ستاد ملی کرونا از نزدیک در جریان کار است و معاونان شهردار در آن جلسات حضور دائم دارند و ما موضوعات بسیار زیادی داریم که نیاز به کمک دارد، حمل و نقل عمومی نیاز دارد و متاسفانه با وجود این بیماری، پروتکل ها در حمل و نقل رعایت نمی شود و مردم مجبور به فعالیت هستند.

او در خاتمه تاکید کرد: در حوزه ورزش که هرگز ریالی در نظر نگرفته است و ما حقوق را علی الحساب می دهیم و یک جا به آشفتگی تبدیل می شود وجای نگرانی دارد و انشاءالله به روزهای اوج در شهر تهران برسیم./ایسنا  آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟