آسیب‌دیدگان آب‌گرفتگی‌ها تسهیلات قرض الحسنه دریافت می‌کنند

به گزارش رکنا، استاندار خوزستان گفت: پس از بررسی خسارت وارد شده، مساعدت‌ها و تسهیلات قرض الحسنه طبق ماده ۱۰ و ۱۲ در اختیار آسیب دیدگان قرار می‌گیرد. غلامرضا شریعتی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به جبران خسارت‌های وارد شده به مردم در اثر بارندگی و آب‌گرفتگی‌های اخیر اظهار داشت: خسارت‌هایی که در اثر بارندگی و آبگرفتگی در بعضی از مناطق اهواز،‌ بندر ماهشهر و شهر چمران رخ داد جبران خواهد شد.

وی از پیگیری های استان جهت دریافت خسارت از دولت خبر داد و گفت: در پیگیری‌های اخیر استان از دولت، محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دستور ورود به موضوع و جبران خسارت داد.

وام‌های تسهیلات قرض الحسنه

استاندار خوزستان از اعطای وام‌های تسهیلات قرض الحسنه خبر داد و گفت: پس از بررسی خسارت وارد شده، مساعدت‌ها و تسهیلات قرض الحسنه طبق ماده 10 و 12 در اختیار آسیب دیدگان قرار می‌گیرد.

وی به اهمیت موضوع تاکید کرد و تاکید کرد: فرمانداری های اهواز و ماهشهر موظف به هماهنگی با بنیاد مسکن و فراهم ساختن شرایط برای کارشناسان اعزامی جهت بررسی و برآورد خسارت هستند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.
 

آیا این خبر مفید بود؟