هر گونه حراجی و تجمع ممنوع است

به گزارش رکنا، دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت هشدار داد برگزاری هرگونه حراجی یا فروش فوق‌العاده در شرایط حال حاضر شیوع ویروس کرونا در کشور ممنوع است.

اجازه فعالیت به گروه شغلی یک در روز های کرونایی

و در این باره توضیح داد:« بر اساس محدودیت‌های مصوب شده در ستاد ملی مقابله با کرونا ، در شهرهای با وضعیت قرمز کرونا، فقط گروه شغلی یک اجازه فعالیت دارند و فعالیت گروه‌های شغلی دو و سه و چهار ممنوع است. از طرفی باید توجه کرد که اصلی‌ترین راه مقابله با کرونا، رعایت فاصله گذاری‌ها، استفاده از ماسک، پرهیز از حضور در تجمع‌ها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.»

سخنگوی وزارت بهداشت درباره نحوه برخورد با تخلفات احتمالی در برگزاری حراجی‌ها در این روزها، گفت: در صورتی که حراجی یا فروش فوق‌العاده برگزار شود نیز بخش‌های مربوطه مانند اصناف برخورد لازم را انجام خواهند داد. همان طور که در هفته گذشته یک مورد حراجی برگزار شده و پس از اطلاع با آن واحد صنفی برخورد قانونی انجام شد. ضمنا بر اساس اعلام استانداری، فعالیت گروه‌های شغلی یک هم تا ساعت ۲۰ خواهد بود. از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح نیز ممنوعیت تردد در حال اجراست.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟