یک‌هزار بسته‌ فرهنگی برای کودکان مناطق کم‌برخوردار

مناطق محروم/ به‌گزارش رکنا، این بسته‌های فرهنگی شامل: کیف، کفش، نوشت‌افزار، سرگرمی و... است که بسیج کانون با کمک تعدادی از افراد خَیر آن را آماده‌سازی کرده و اولین مرحله آن روز ۶ آبان ارسال می‌شود.

به گفته‌ قاسم تنها، مدیر دفتر مرکزی حراست و فرمانده بسیج کانون، این اقدام به دنبال انتشار فیلمی از نیازهای دانش‌آموزان مدرسه‌ عاشورای «گواتامک» استان سیستان و بلوچستان در فضای مجازی در قالب نذر فرهنگی از سوی بسیج کانون صورت گرفت.

وی افزود: هم‌زمان با سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام و شهادت امام جعفر صادق (ع) تصمیم گرفتیم نوشت‌افزار و لوازم تحصیل یک‌سال کودکان و نوجوانان مدرسه‌ی عاشورای «گواتامک» استان سیستان و بلوچستان را فراهم‌ کنیم.

فرمانده بسیج کانون ضمن قدردانی از مدیرعامل، معاونان، مدیران‌کل و اعضای بسیج کانون یادآور شد در این امر خیر تعدادی از خیران محمدرضا زیلویی، امیر ورجینی و امیر رادسعید نیز در تهیه و تدارک این بسته‌های فرهنگی با کانون همکاری کردند.

مهدی مشفق معاون توسعه و مدیریت منابع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز در برنامه‌ آماده‌سازی بسته‌های فرهنگی اهدایی کانون به کودکان مناطق کم‌برخوردار کشور ضمن قدردانی از این حرکت انسان‌دوستانه گفت: در شرایط کنونی اقتصادی کشور چنین اقدام‌هایی بسیار ارزش‌مند است و معاونت توسعه‌ی کانون نیز آماده حمایت و پشتیبانی از چنین برنامه‌هایی است.

ویژه‌برنامه‌ی آماده‌سازی بسته‌های فرهنگی برای کودکان و نوجوانان مناطق کم‌برخوردار کشور در کانون با حضور جمعی از مسوولان ستادی و اعضای بسیج کانون روز ۶ آبان ۱۳۹۹ در ساختمان شهید ملک‌شامران کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خیابان خالداسلامبولی تهران برگزار شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟