ضدعفونی پاساژهای ارومیه در دستورکار قرار گرفت/ افزایش تعداد خودروهای حمل زباله‌های کرونایی

 کرونا / به گزارش رکنا، علیرضا ملامحمدی زاده در جلسه‌ هماهنگی فرماندار ارومیه با رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه برای کنترل بیش از پیش رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا در مدیریت پسماند سطح شهر ارومیه ضمن قدردانی از فعالیت‌های سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه در روزهای کرونایی شهر اظهار داشت: برای کنترل بیش از پیش ویروس کرونا نیاز است علاوه بر ضدعفونی خیابان‌ها و محل‌های پرتردد ضدعفونی مجتمع‌های مسکونی، تجاری و پاساژ‌های سطح شهر توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه در دستور کار قرار گیرد.

وی افزود: از همان روزهای ابتدایی که شهر ارومیه با ویروس کرونا درگیر شد، حضور پاکبانان و پرسنل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه پا به پای دیگر تلاشگران این عرصه سبب دلگرمی و قوت قلب بزرگی است‌.

فرماندار ارومیه با اشاره به لزوم افزایش خودروهای ویژه حمل زباله‌های کرونایی در ارومیه تصریح کرد: نیاز است که تعداد این خودروها از سه خودرو به پنج خودرو افزایش پیدا کند.

احد یوسفی رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه نیز در این جلسه گفت: قدردان تلاش‌های شبانه‌روزی پرسنل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه در این روزهای پرمخاطره هستیم.

وی بیان کرد: از ابتدای اسفند ۹۸ تا امروز پاکبانان و پرسنل سازمان مدیریت پسماند شبانه‌روز علاوه بر تلاش برای حفظ پاکیزگی سطح شهر که از رسالت‌های سازمان است در زمینه مقابله با ویروس کرونا نیز در حال فعالیت هستند.

رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه عنوان کرد: ضدعفونی تمام خیابان‌های اصلی، فرعی، محل‌های پرتردد، بیمارستان‌ها، داروخانه‌ها، پمپ‌های بنزین و ایستگاه‌های اتوبوس به صورت شبانه‌روزی در دستور کار سازمان مدیریت پسماند قرار دارد.

یوسفی یادآور شد: با وجود اینکه این‌روزها حضور در شهر و فعالیت در آن برای همه خطرآفرین است ولی پاکبانان ارومیه برای خدمت درحال تلاش هستند و تلاش شده برای حفظ سلامتی پاکبانان به صورت مستمر بسته‌های بهداشتی در اختیارشان قرار داه شود و مورد معاینه و غربالگری قرار گیرند تا خطری سلامتشان را تهدید نکند.

وی خاطرنشان کرد: زباله‌های کرونایی و شبه کرونایی نیز توسط خودروهای ویژه سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه از مقابل منازل جمع‌آوری شده و در محل ویژه و با رعایت اصول بهداشتی و ایزوله سازی دفن می‌شوند.

رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه بیان کرد: امید داریم این تلاش‌ها و فعالیت‌ها مثمر ثمر واقع شود و به زودی شاهد ریشه‌کن شدن ویروس کرونا باشیم تا دوباره سلامت به شهرمان بازگردد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟