نیروی انتظامی نیرویی مخلص و با اقتدار است

هشترود / به گزارش رکنا، یعقوب اباذری امام جمعه موقت هشترود ادامه داد: اینجانب این روز را که بجاست برای پاسداشت، یادآوری و تبیین خدمات بی شائبه سبزجامگان نیروی خدوم وزحمت کش انتظامی تبریک بگویم.چون این نیروها مظهر قدرت ومخلص الهی هستندودر جهت امنیت وآسایش این مرز وبوم شبانه روز تلاش می کنند.

خطیب نماز جمعه هشترود ادامه داد:پیشرفت، توسعه و تعالی همه جانبه و پایدار؛ بستری امن، سالم و توأم با آرامش را طلب می‌کند تا در سایه این امنیت، فعالیت‌های مردمی با قدرت و سرعت بیشتری شتاب گیرد، گفت: امروز به واسطه زحمات مخلصانه همه عزیزان جهادگر نیروی انتظامی از فرمانده ولایی و مردمی آن تا آحاد خدمتگزاران صدیق و همراهی و همدلی مردم شریف و عزتمند کشورمان، پیشرفت‌های چشمگیری در حوزه‌های مأموریتی و استقرار نظم و امنیت اجتماعی حاصل شده است.

امام جمعه موقت هشترود در ادامه از مسئولین خواست در مهار گرانی جدیت نشان دهند ودر جهت ثبات قیمت ها فکر اساسی بکنند تا مردم بیشتر از این دچار رنج ومشکل نشوند.

وی در ادامه گفت:مردم ایران ،مردمی با صلابت وسرافراز هستندودر راه انقلاب واسلام خیلی زحمت کشیده اند ،واز هر امتحانی سربلند بیرون آمده اند و در جهت حفظ وپاسداشت آرمانهای انقلاب ونظام اسلامی هیچ وقت خسته نشده اند ونخواهند شد.برای نمونه درایام شهادت سردار دلها شهید بزرگوار سپهبد قاسم سلیمانی تمام مردم دنیا دیدند که مردم ایران اسلامی چقدر به این انقلاب ودست آوردهای آن پایبند هستند.ودر جهت حفظ ونگهداری آن همیشه آماده اند وهر لحظه که نیاز است در صحنه های متفاوت حاضر شده. اند وخواهند شد، ونخواهند گذاشت که دشمنان به این انقلاب وآرمانهای مقدسش دست درازی نمایند.وهمیشه وهمه جا در کنار انقلاب وکشورشان هستند.پس مسئولین نیز باید به فکر این ملت باشند وبا مهار گرانی ها نگذارند که این مردم در فشار ومضیقه باشند.چون وضعیت کنونی بازار لایق چنین ملتی نیست وباید در سروساماندهی بازار مسئولین جدیت نشان دهند.

امام جمعه موقت هشترود در ادامه به روز شهادت امام حسن عسگری (ع)نیز اشاره کرد وگفت:جا دارد که این مصیبت عظما را به پیشگاه امام عصر (ع)تسلیت بگویم چون در حقیقت عزادار واقعی آن امام بزرگوار است.

اباذری در ادامه به نحوه شهادت آن حضرت اشاره کردوگفت: روز جمعه، هشتم ربیع الاول سال 260 هـ.ق، امام حسن عسکری علیه السلام پس از این که نماز صبح را خواندند، بر اثر زهری که هشت روز قبل معتمد به ایشان خورانده بود، به شهادت رسیدند. این حادثه در شرایطی روی داد که امام یازدهم افزون بر این که مانند پدران خود زمینه را برای غیبت آماده کرده بود، شب پیش از شهادتشان، دور از چشم مأموران خلیفه، نامه های بسیاری به شهرهای شیعه نشین فرستادند. خبر شهادت امام در سراسر شهر سامرا پیچید و مردم به احترام او عزاداری کردند. به گفته مورخان، در روز شهادت امام علیه السلام، سامرا به صحرای قیامت تبدیل شده بود.

وی خاطر نشان کرد: بر اساس گفته شیخ صدوق، خود امام زمان علیه السلام با کنار زدن عمویش جعفر که قصد نمازگزاردن داشت، بر بدن پدر بزرگوارش نماز خواند. وبعد هم به دستور وامر الهی از دیدگان غیب شدند .

امام جمعه موقت هشترود در پایان ضمن تبریک آغاز امامت آخرین منجی بشریت به تمام مسلمین جهان ،گفت:انشالله روزی این منجی بزرگ الهی به اذن خداوند رحمان خواهد آمد ودنیا را پر از عدل وداد خواهد کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟