کمک دویست و بیست میلیونی خیرین به کمیته امداد امام خمینی (ره)

هشترود / به گزارش رکنا، شهرام آسیابی ضمن تقدیر وتشکر از مردم نوع دوست شهرستان هشترود به جهت کمک به این اداره واعتمادی که دارند اظهار داشت:مردم هشترود در کمک مومنانه وایران همدل تعداد۳۵۰۰جیره خشک به کمیته امداد ومراکز نیکوکاری اهدا کردند وهمچنین تعداد ۹۰۰۰هزار پرس غذای گرم به کمک خیرین ومردم نوع دوست بین نیازمندان توزیع کردند.

آسیابی ادامه داد:تعداد۱۶۰۳خانوار در مرکز شهر وروستاههای تابعه می باشند که تحت پوشش این اداره می باشند و تعدادروستاهایی که کمیته امداد اقدام به خدمات رسانی می کند حدود ۱۶۰روستاست که در شش ماهه اول مبلغ ۳۵۳۳۴۹۰۰۰۰۰ریال مستمری بین نیازمندان پرداخت شده است.

رئیس کمیته امداد حضرت امام در ادامه به تعداد صندوقهای صدقات در سطح شهر وروستاهها نیز اشاره کرد وگفت:تعداد ۹۰۰۰صندوق در این شهرستان وجود دارد که ماهانه برنامه تخلیه توسط مسئولین انجام می گیرد ودرجهت امورات خیر استفاده می گردد.که در ۶ماهه نخست سال جاری مبلغ ۱۸۶۰۰۰۰۰۰ریال صدقات جمع آوری شده است که در سر فصلهای درمان،ابن سبیل ،فرهنگی،مسکن ،وجهیزیه هزینه می شود .

آسیابی متذکر شد:حقوق ودستمزد عوامل اجرایی نیز از اعتبارات تشکیلاتی پرداخت می شود وبه هیچ عنوان از محل صدقات پرداخت نمی شود.

وی از مردم نوع دوست خواست هرگونه صدقه خود را می توانند از طریق برنامه الکترونیکی به نشانی ستاره ۸۸۷۷ستاره ۰۴۱۱۹مربع پرداخت کنند.

رئیس کمیته امدادحضرت امام (ره)در مورد وام کارگشایی نیز گفت:در شش ماهه اول سال ۹۹به تعداد۲۲۳نفر وام ضروری جهت کمک به معیشت به مبلغ ۱۵۱۲۰۰۰۰۰۰۰ریال پرداخت شده است.

آسیابی تعداد دانش آموزان تحت پوشش این کمیته را ۳۰۲عنوان کردوگفت:که به کمک خیرین وبا هماهنگی آنان لوازم التحریر به تمام دانش آموزان توزیع شده است وبا توجه به اینکه بیماری منحوس کرونا نمی گذارد دانش آموزان در فضای حقیقی درس بخوانند وتدریس از طریق مجازی انجام می گیرد لذا نیاز شدید به تبلت جهت توزیع دربین دانش آموزان بی بضاعت هست که جای دارد خیرین که همیشه یار ویاور این اداره بوده اند دراین کار نیز یاریگر کمیته امداد حضرت امام (ره)باشند تا بتوانیم با تهیه تبلت این نیاز دانش آموزان را نیز برطرف کنیم ،

آسیابی در آخر از خیرین خواست که می توانند کمکهای خود را جهت تهیه تبلت برای نیازمتدان به کمیته امداد مراجعه کنند یا با شماره گیری ستاره ۸۷۷۷ستاره ۰۴۱۹۹مربع از طریق الکترونیکی کمکهای خود را به کمیته امدادحضرت امام خمینی (ره )اهدا کنند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟