اداره پست هشترود نقش خود را برای رونق کسب و کارهای اینترنتی پر رنگ کند

هشترود / به گزارش رکنا، مهندس امینیان در ادامه اظهار داشت:  عملکرد اداره پست در انجام وظایف وامورات محوله قابل تقدیر بوده و انتظار می رود بعدازاین هم شاهد ارتقا کمی و کیفی سطح خدمات آنان در شهرستان باشیم

برخلاف بسیاری از تأسیسات تمدن جدید، پست از قدیمی‌ترین نهادهای بشری و اولین سازمان ارتباطی جهان است که برای تأمین یکی از حیاتی‌ترین نیازهای انسان، یعنی برقراری ارتباط، به وجود آمده و روز به روز در لایه‌های زندگی فردی و اجتماعی بشر ریشه دوانده است.

همین موضوع سبب شده تا امروزه پست عامل مهمی در امر توسعه جوامع به شمار رود. شبکه پستی به عنوان یکی از زیرساختهای مهم کشور، بستری فعال برای بهره‌برداری‌های گوناگون ارتباطی، تجاری، فرهنگی، اطلاع‌رسانی و سیاسی بوده و نقش آن به عنوان عامل واسط در برقراری تعامل و ارتباط بین مردم و نهادهای حکومتی و اجتماعی روز به روز گسترش می‌یابد.

وی افزود: در اقتصاد توسعه یافته دنیا، حضور پست در زندگی اجتماعی آنچنان پررنگ است که حجم مبادلات پستی می‌تواند به عنوان معرف میزان تحرک و فعالیت یک جامعه و معیاری برای برآورد میزان رشد و توسعه آن‌ باشد. پست نشان‌دهنده میزان فعالیت‌های صنعتی، تحرک بازرگانی، توسعه اقتصادی و برآوردکننده تولید در بخش خدمات و در عین حال بیانگر عمق و ریشه جریان فعالیت‌های فکری، علمی و فرهنگی یک جامعه است.

امینیان درآخر وجود مرکز نوآوری شهرستان را مغتنم شمرده و گفت: این مرکز باید برای فعالیت شرکت های استارتاپی در زمینه کسب و کار های اینترنتی فعال شود تا شاهد رونق اشتغال بخش خدمات که امروزه بشدت در حال افزایش است و ارزش افزوده این بخش نسبت به بخش های دیگر بیشتر است باشیم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟