‍ ‍ فرماندار هشترود خواستار احداث خط انتقال و فوق توزیع ۴۰۰ کیلوولتی  شد

هشترود / به گزارش رکنا، امین امینیان فرماندار هشترود گفت: عملکرد شرکت توزیع برق در هشترود خوب و قابل تقدیر است و ما قدردان زحمات و تلاشهای مجموعه عوامل زحمتکش این شرکت بوده و هستیم

امینیان در ادامه با اشاره به اینکه از مجموع روستاهای دارای سکنه (۱۸۹ روستا ) ، ۱۸۰ روستا برقدار شده اند در خواست کردند نسبت به برق دار کردن بقیه روستاهای شهرستان که طی سالهای اخیر مهاجرت معکوس و فصلی باعث افزایش جمعیت آنها شده است اقدام عاجل نمایند.

امینیان در ادامه بر تقویت روشنایی شهر نظرکهریزی و انتقال تیرهای خیابان دانشگاه و سه راهی خورجستان تاکید کرد و اختصاص مجوز برای برق دار کردن باقی چاه های کشاورزی و باغی شهرستان را در قالب مصوبه ستاد اقصادمقاومتی در راستای صرفه جویی در سوخت مایع خواستار شد.

وی احداث خط انتقال و فوق توزیع ۴۰۰ کیلوولتی را برای توسعه شهرستان ضروری دانست و گفت: خطوط فعلی انتقال شهرستان جوابگوی ایجاد سرمایه گذاری در بخش صنایع و کشاورزی شهرستان از جمله صنایع پر مصرف بخصوص فولاد سازی نیست.

وی با بیان اینکه برای ۲ هزار و ۷۵۰ هکتار پایاب فاز یک سد سهند نزدیک ۱۰۰۰میلیارد تومان هزینه شده است، افزود : پست برق ۶۳/۲۰ کیلو ولتی با هزینه بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان تا پایان امسال احداث خواهد شد . برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟