بازدید از پروژه های بهداشتی و درمانی شهرستان خدابنده

 بهداشت / به گزارش رکنا، دکتر منوچهر جمالی، مدیرکل امور مجلس وزارت بهداشت در این سفر با همراهی دکتر پرویز قزلباش، رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان، مهندس البرز حسینی، نماینده مردم خدابنده در مجلس، فرماندار و جمعی از مسئولین استانی و شهرستان ضمن بازدید از بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی در حال احداث این شهرستان، از نزدیک در جریان روند احداث این پروژه که در ۸ طبقه و با متراژ۲۲۰۰۰ متر مربع در حال ساخت است و دارای ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی می باشد، قرار گرفت.

در ادامه، مدیرکل امور مجلس وزارت بهداشت از ۸ واحد پانسیون پزشکان و بخش های مختلف بیمارستان امیر المومنین (ع) بازدید کرده و از نزدیک در جریان فعالیت ها و خدمات رسانی این واحد قرار گرفت.

همچنین، در ادامه، مدیرکل امور مجلس وزارت بهداشت از مرکز جامع خدمات روستایی شبانه روزی گرماب نیز بازدید کرده و در دیدار با پزشکان و پرسنل خدوم این مرکز، مسائل و مشکلات تلاشگران عرصه سلامت را مورد بررسی قرار داد.

دکتر جمالی همچنین از ساختمان جدید الاحداث الحاقی و در شرف تکمیل مرکز جامع خدمات روستایی شبانه روزی گرماب نیز بازدید کرده و هماهنگی لازم برای تکمیل، تجهیز و بهره برداری مرکز جامع خدمات روستایی شبانه روزی گرماب نیز انجام شدبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟