نگرانی مردم روستاها از اجرای ناقص طرح هادی روستایی و آنتن دهی تلفن همراه

اینترنت / به گزارش رکنا، مهدی روشنفکر نماینده بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی با همراهی برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی در ادامه حضور در مناطق، به دهستان سادات محمودی بخش پاتاوه با هدف بررسی مشکلات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سفر کرد.

مهدی روشنفکر با انتقاد از اجرای ناقص طرح هادی روستاها افزود: در 6 ماه اخیر از هر روستایی بازدید داشته‌ایم، مردم از عملکرد دستگاه متولی اجرای طرح هادی روستایی، به ستوه آمده‌اند.

وی با بیان اینکه عدم آنتن دهی تلفن همراه در بسیاری از مناطق روستایی و نبود اینترنت نیز مورد اعتراض جدی مردم است، خاطرنشان کرد: مدیری که دردمند مردم نیست باید مسئولیت را واگذار کند زیرا مدیر پاسخگو در نظام جای دارد.

نماینده مردم مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: البته روند اجرایی برخی پروژه‌ها به دلیل معارض اجتماعی کند می‌شود که انتظار می‌رود مردم بهانه دست مدیران خسته ندهند و بلکه با تعامل، همدلی و همکاری مسائل و مشکلات را چاره اندیشی کنند.

روشنفکر گفت: از اینکه کرونا ویروس اجازه نداد بعد از انتخابات خدمت مردم باشم و از حضور باشکوه آنان در انتخابات تشکر کنم و مشکلات را احصا و اولویت بندی کنیم، پوزش می‌طلبم، اما واقعیت امر بیشتر از این امکان دوری از مردم را ندارم و با رعایت پروتکل‌ها در بین مردم حضور پیدا می‌کنیم.

وی فاصله مسئول با مردم را توهین به آرمان‌های نظام دانست و ادامه داد: مردم در 4 دهه اخیر برای انقلاب اسلامی سنگ تمام گذاشته‌اند و نباید لحظه‌ای از مردم فاصله بگیریم.

به گزارش تسنیم، مهمترین مشکلات مطرح شده توسط مردم این روستاها در حوزه طرح هادی روستایی، نبود اینترنت، گازرسانی و آسفالت راه ارتباطی بود که مسئولان اجرایی ملزم به پیگیری و رفع مشکلات شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟