برگزاری دوره های آموزش بورس برای بانوان

زنان / به گزارش رکنا، زهرا جواهریان معاون برنامه ریزی و هماهنگی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده در گفتگویی تشریح کرد: طرح توان افزایی زنان و دختران به منظور ایجاد اشتغال با تکیه بر آموزش حرفه ای فعالیت در بورس اوراق بهادار توسط این معاونت با همکاری موسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم استان قم، برگزار می شود.

وی افزود: بر اساس تفاهم نامه تنظیم شده، ۲۰۰ نفر از زنان و دختران "با اولویت زنان سرپرست خانوار" از طریق آموزش مجازی در زمینه تحلیل بنیادی و تکنیکال بورس اوراق بهادار به مدت ۷۵ ساعت آموزش خواهند دید.

جواهریان تصریح کرد: پیش بینی شده اجرای این طرح از طریق راه اندازی استارت آپ ها و فضاهای کسب و کار خانگی، ایجاد اشتغال و کارآفرینی کند.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی معاونت، ارتقاء دانش مهارتی و سواد اقتصادی زنان و دختران، ایجاد اشتغال از طریق تربیت نیروی انسانی در حوزه تخصصی، فراهم آوردن زمینه مشارکت اقتصادی زنان و دختران و بهینه سازی گذران اوقات فراغت خانواده ها و تقویت روحیه نشاط و شادابی را از جمله اهداف کیفی این طرح برشمرد و گفت: در پایان این دوره همچنین از ۱۰ شرکت کننده برتر تقدیر به عمل خواهد آمد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟