بخاطر کرونا اجازه ورود به مرزهای ایران را نمی دهیم

کرونا / به گزارش رکنا،سردار احمدعلی گودرزی با بیان اینکه همکاران بنده اقدامات انتظامی و پیشگیرانه در عمق و نقاط صفر مرزی انجام داده‌اند و با صلابت به مأموریت خود ادامه می‌دهند، افزود: با مرزبانان کشور عراق گفت و گوی دیپلماسی انجام شده و این کشور هیچ برنامه‌ای برای پذیرش زائر اربعین ندارد؛ مرزها کاملاً بسته هستند و هیچ ترددی در آن صورت نمی‌گیرد.

فرمانده مرزبانی ضمن قدردانی از لبیک گفتن مردم عزیز به مقتدای خودشان تصریح کرد: مردم ما گوش به فرمان مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) هستند و توصیه‌های ایشان را مورد اهتمام قرار داده‌اند؛ ان شاء الله در روز اربعین از دور به ساحت مقدس سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) عرض ادب خواهند کرد.

سردار گودرزی ادامه داد: ما در مجموعه مرزبانی به دنبال سلامت مردم هستیم و ستاد ملی مقابله با کرونا هم یکی از مصوباتش این بود که تحت هیچ شرایطی زائری به کشور عراق اعزام نشود.

وی با اشاره به اینکه در فضای مجازی موضوعاتی منتشر شده که صحت ندارد مردم به شایعات توجه نکنند و اخبار مربوطه را از صدا و سیما و رسانه‌های رسمی پیگیری کنند، تاکید کرد: همکاران ما در نیروی انتظامی در تلاش هستند که شیوه نامه‌های بهداشتی کاملاً رعایت شود و به همین منظور، برای جلوگیری از بیماری احتمالی اجازه نخواهیم داد کسی به مرزهای جمهوری اسلامی ایران ورود کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟