فهرست جدید آزمایشگاه‌های غیردولتی مجاز تشخیص "کرونا" اعلام شد

کرونا / به گزاش رکنا، دکتر سیامک سمیعی گفت: در این فهرست با اضافه شدن 10 آزمایشگاه خصوصی، تعداد آزمایشگاه های مورد تایید به 121 آزمایشگاه رسیده و آزمایشگاه هایی که بنا به تشخیص دانشگاه های علوم پزشکی مربوطه مجاز به پذیرش و انجام آزمایش تشخیص مولکولی برای مسافران برون مرزی هستند 76 آزمایشگاه اعلام شده است.

وی افزود:همچنین 5 آزمایشگاه بر اساس گزارش معاونت های درمان دانشگاه های خود و یا به دلیل عدم کسب امتیاز لازم در آخرین مهارت آزمایی، موقتاً تعلیق شده و یا از لیست پذیرش مسافران برون مرزی حذف شده اند.

سمیعی گفت: با ارسال نامه ای با امضای معاونین محترم درمان و بهداشت وزارت متبوع، دانشگاه های علوم پزشکی ملزم به جمع آوری آمار، اطلاعات و ارزیابی عملکرد روزانه آزمایشگاه های غیردولتی مجاز به انجام آزمایش تشخیص مولکولی کووید 19 شده اند و نتیجه مثبت آزمایش ها باید برای پیگیری لازم به معاون بهداشت هر دانشگاه اعلام می شود.

بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت، برای مشاهده فهرست جدید آزمایشگاه های غیردولتی دارای مجوز انجام آزمایش تخصصی تشخیص مولکولی کووید19 بر روی لینک کلیک کنید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟