هر ۱۱ دقیقه یک بیمار جدید کرونایی در بیمارستان‌های کرمانشاه بستری می شود

 کرونا / به گزارش رکنا، «مهدی محمدی» روز پنجشنبه به ایرنا افزود: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۲ مورد بیمار سرپایی نیز در استان شناسایی شدند و جمع موارد سرپایی مثبت در استان به ۱۵ هزارو ۵۰۴ نفر رسید. به گفته او، هم اکنون ۴۷۶ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.

وی تعداد موارد فوت در اثر ابتلا قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان را ۶ نفر اعلام کرد که از این تعداد چهار مورد فوت مربوط به شهرستان کرمانشاه است.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ادامه گفت: در شبانه روز گذشته در شهرستان اسلام آبادغرب و هرسین نیز هر کدام یک نفر در اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.

محمدی افزود: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۶۲۲ نفر رسید.

او گفت: از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان ۱۳هزار و ۱۱۳ نفر بستری و ۱۲هزار و ۲۱ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند.

وی اضافه کرد: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۳ بیمار جدید با علایم بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شده و ۱۰۰ نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده اند. بیماران کرونایی در استان کرمانشاه اکنون در ۲ بیمارستان گلستان و فارابی بستری و مداوا می شوند.

براساس اعلام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اکنون از تعداد ۵۸۴ تخت اختصاص یافته به بیماران کرونایی، ۴۶۷ تخت اشغال شده و حدود ۱۰۰ ظرفیت خالی در بیمارستان‌های استان موجود است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟