برخی ادارات تهدید کرونا را به تهدید به منابع انسانی تبدیل کرده‌اند!

کرونا / به گزارش رکنا، قاسم شریفی پیش از ظهر امروز در کارگروه نظارت و ارزیابی از رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دستگاه‌های اداری و دولتی در سالن کوثر استانداری سمنان اظهار کرد: اگرچه بسیاری از مدیران با بهره‌گیری از استعدادهای خود و اطرافیانشان، اقدامات شایسته‌ای را در سطوح میانی و خرد انجام داده‌اند، اما متأسفانه چند دستگاه اجرایی محدود هم تهدید کرونا را به تهدید به منابع انسانی تبدیل کرده‌اند.‌

مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و امور حقوقی استانداری سمنان گفت: هنر ما این است که با توجه به شرایط، موقعیت‌هایی را خلق کنیم که استعدادهای سرمایه انسانی ظهور کند؛ نه آنکه طوری رفتار کنیم که در کنار ویروس کووید ۱۹، ده‌ها کرونای دیگر در دستگاه ما رشد یابد.

شریفی اضافه کرد: در تمام دستورالعمل‌های گذشته، تأکید شده است تمهید مقدمات برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا، اعم از مراجعه‌کنندگان به دستگاه‌ها و کارکنان بسیار مهم است.

او گفت: به همین منظور، شاخص‌هایی برای اجرا و نظارت ابلاغ شد؛ چرا بعد از هفت ماه، هنوز دستگاهی، ثبت ورود و خروج کارکنانش را به روال سنتی و با استفاده از اثر انگشت انجام می‌دهد؟

مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و امور حقوقی استانداری سمنان اضافه کرد: اداره‌ای که به سلامت کارکنان خود اهمیت ندهد، قطعاً برای سلامت شهروندان و مراجعه‌کنندگان نیز اهمیتی قائل نخواهد بود.

شریفی گفت: به روایت معصوم (ع) مردم عیال خدا هستند و زمان مسؤولیت، فرصت خادمی به عیال خداست، نه فرصت ظلم به خانواده خدا! برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟