عملیات اجرایی سه‌هزار واحد مسکونی در استان مرکزی آغاز می‌شود

مسکونی / به گزارش رکنا، محمدباقر نوبخت در جریان سفر یکروزه به استان مرکزی در بدو ورود به اراک در جمع خبرنگاران، افزود: عملیات اجرایی سه‌هزار واحد مسکونی امروز در استان مرکزی آغاز می‌شود که از این تعداد ۲ هزار واحد ویژه اقشار کم‌درآمد و یک‌هزار واحد دیگر نیز ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) این استان است.

وی ادامه داد: عملیات اجرایی ساخت این منازل مسکونی تا هشت ماه آینده یا حداکثر تا پایان دولت دوازدهم(خردادماه سال آینده) بهره‌برداری و تحویل واجدان شرایط می‌شود.

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بیان کرد: علاوه بر این، طرح‌های عمرانی بسیاری در استان مرکزی وجود دارد که باید تا پایان امسال یا پایان فعالیت دولت دوازدهم به بهره‌برداری برسند که روز جاری در شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان مصوب و اعتبارات لازم نیز از سوی این سازمان تامین خواهد شد.

نوبخت اظهار داشت: همچنین طرح‌هایی به عنوان برنامه جهش تولید استان مرکزی معرفی شده‌اند که در راستای منویات رهبر معظم انقلاب باید تعیین‌تکلیف شوند که در شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان مورد بررسی قرار خواهند گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟