لزوم توجه شهرداری تهران به خانواده شهدا و جانبازان

شهرداری / به گزارش رکنا، محسن هاشمی در ابتدای جلسه امروز شورای شهر تهران با بیان اینکه در آخرین روز از هفته دفاع مقدس قرار داریم گفت: تهران با ۲۱ هزار شهید در دفاع مقدس جزو رتبه های نخست در کشور است و در میان رزمندگان تهرانی، حدود ۷۰ هزار جانباز، نیمی از آنان بالاتر از ۲۵ درصد جانبازی دارند، که در طول ۳۰ سال سپری شده از پایان دفاع مقدس خود و خانواده های این عزیزان همچنان از مشکلات ناشی از جنگ رنج می کشند.

وی با بیان اینکه لازم است شهرداری تهران به وضعیت خانواده شهدا، جانبازان و اسراء توجه ویژه داشته باشد گفت: جمعیت این عزیزان حدود 100 هزار خانوار است که خوب بود شهرداری تهران در هفته دفاع مقدس از این خانواده ها به صورت ویژه تقدیر می کرد.

هاشمی با تاکید بر اینکه علاوه بر شهدا و رزمندگان تهرانی، مهندسان و کارگران تهرانی نقش اصلی را در پشتیبانی جنگ برعهده داشتند و ظرفیت صنعتی بزرگ تهران در خدمت تجهیزات دفاعی کشور بود افزود: پروژه های اصلی موشکی و مهمات سازی کشور در کارخانجات و صنایع دفاعی تهران تولید می شد و همچنین سپاه تهران یکی از مراکز اصلی تامین نیروهای خط شکن و سلحشور در دوران دفاع مقدس بوده است که از درون آن شهید همت ها، شهید رستگارها و... را به انقلاب تقدیم کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟