بانوان کرمانشاهی تا پایان امسال صاحب پارک می‌شوند

پارک / به گزارش رکنا، سید پیمان موسوی امروز در بازدید از پارک در حال احداث بانوان (بلوار طاق‌بستان) که در منطقه پنج شهرداری کرمانشاه در حال احداث است در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: ساخت پارک بانوان در جنب بیمارستان حضرت معصومه(س) مساحت ۷ هزار و ۳۰۰ متر مربع کاملا محصور در حال انجام است.

این عضو شورای شهر کرمانشاه با اشاره به وجود فضای سبز مناسب و درختان بسیار در محل این بوستان، گفت: همین امر به کار ساخت این پارک سرعت بخشید و تلاش کردیم که این فضای سبز در پارک جدید حفظ شود.

وی تصریح کرد: بخش‌های مناسبی برای پارک بانوان دیده شده که از جمله آن می‌توان به راه‌اندازی پیست دوچرخه‌سواری، زمین ورزشی، میز شطرنج، وسایل بازی و... اشاره کرد.

موسوی خاطرنشان کرد: در محل پارک، فضایی برای نگهداری کودکان هم در نظر گرفته شده و وسایل بازی برای کودکان هم در محل پارک مهیا شده تا بانوان بتوانند با خیال راحت در محل پارک استراحت کنند.

وی با تاکید بر تسریع در ساخت هر چه سریع‌تر این پارک، گفت: زنان به عنوان نیمی از جامعه حق دارند فضایی برای راحتی بیشتر داشته باشند و درهمین راستا و با توجه به تاکید شهردار، در تلاش هستیم تا هرچه سریع‌تر این پارک را به بهره‌برداری برسانیم.

موسوی خاطرنشان کرد: این پارک تا قبل از پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد و بانوان کرمانشاهی می‌توانند در نوروز از این پارک و امکانات آن استفاده کنند.

وی با اشاره به امنیت مطلوب در محل این پارک، یادآور شد: مدیر، نگهبان و تمام کارکنان پارک از بانوان هستند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟