تجهیز و جذب اعتبار برای دو پاسگاه محیط بانی در سیستان و بلوچستان

محیط بانی / وحید پورمردان ضمن اشاره به جذب اعتبارات توسط این اداره کل گفت: افزایش ضریب نفوذ در مناطق و طبیعت استان، توسط یگان حفاظت و کارشناسان محیط زیست یک ضرورت است و برای این منظور باید به موضوعاتی از قبیل مراقبت، کنترل و همچنین مباحث کارشناسی توجه جدی داشت. تجهیز شد.

به گزارش رکنا، وی تجهیز پاسگاه های محیط‌بانی را از جمله اقدامات موثر در حفظ محیط زیست ارزیابی کرد و اظهار داشت: تجهیز پاسگاههای محیط بانی استان در دو منطقه دشتک و نصرت آباد بر اساس اولویت ها و ضرورت های خاص محیط زیست در موضوعاتی همچون طبیعت و حیات وحش، انجام شده است.

تنوع کم نظیر گونه های حیات وحش در سیستان

پورمردان محیط زیست استان سیستان و بلوچستان را محیطی با تنوع اقلیمی و گونه ای کم نظیر توصیف کرد و افزود: داشتن اقلیم‌های متفاوت، گسترش مناطق در پهنه وسیع استان و تنوع کم نظیر گونه های حیات وحش موجب شده تا انجام خدمت در محیط زیست استان با مباحث و مشکلات متفاوتی روبرو باشد. در شرایط کنونی با توجه به نیاز مبرم پاسگاههای محیط‌بانی سطح استان به تعمیر، تجهیز و جذب اعتبارات در این خصوص از اولویت های محیط زیست استان است و ان شاء الله تجهیز دو پاسگاه محیط بانی در کنار سایر اقدامات عملی و اجرایی آغازی بر رفع مشکلات محیط بانی های این اداره کل است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟