توزیع ماسک و رنگ آمیزی مدارس توسط شهرداری

به گزارش رکنا، محمدرضا جوادی یگانه، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در جلسه نظارت و هماهنگی بر ترافیک سطح شهر تهران در آغاز سال تحصیلی جدید که صبح امروز برگزار شد، گفت: امیدوارم با شرایط جدید دانش‌آموزان بتوانند همراه با آموزش علم مهارت های زندگی را نیز یاد بگیرند. در برنامه‌های آغاز سال تحصیلی طبق هماهنگی با آموزش و پرورش علاوه بر ضدعفونی کردن و توزیع ماسک،‌ رنگ آمیزی مدارس و بازپیرایی مدارس را نیز انجام دادیم.

یک میلیون بازدید از مدرسه تابستانی تهران

جوادی یگانه با اشاره به اجرای برنامه مدرسه تابستانی تهران گفت: مدرسه تابستانی تهران را در تابستان اجرا کردیم که بیش از یک میلیون نفر از آن بازدید کردند.

معاون شهردار تهران گفت: شهرداری تهران برنامه‌های متعددی دارد که به دلیل شرایط کرونایی انجام نشد اما عمده آن در قالب برنامه مدرسه دوستدار شهر است، که با همکاری آموزش‌و پرورش و شهرداری انجام می‌شود.

او ادامه داد: در شروع سال تحصیلی جدید مدرسه ابتدایی دخترانه مکتب الزهرا در منطقه 14 با هماهنگی اداره کل آموزش و پروش انتخاب شد، این مدرسه یکی از پرجمعیت ترین مدارس منطقه است که با رعایت پروتکل های آموزشی سال تحصیلی را آغاز خواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟