امشب آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون‌های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته

به گزارش رکنا، فاطمه زرین آمیزی اظهار کرد: امروز مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی به پایان می‌رسد.

وی افزود: در آزمون کاردانی به کارشناسی ۲۲ هزار و ۲۱۵ نفر زن و ۲۴ هزار و ۴۸۲ نفر ثبت‌نام کرده‌اند. ۴۰ هزار و ۴۱۱ نفر در دوره باآزمون و ۶ هزار و ۲۸۶ نفر بدون‌آزمون در این دوره ثبت‌نام کرده‌اند.

سخنگوی سازمان سنجش اعلام کرد: تاکنون ۲۴ هزار و ۵۸۰ نفر کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده‌اند. ظرفیت پذیرش دوره کاردانی به کارشناسی ۱۵۷ هزار و ۷۰۵ نفر و دوره‌های بدون آزمون ۶۹ هزار و ۹۹۵ نفر است.

به گفته زرین‌آمیزی آزمون کاردانی به کارشناسی روز جمعه ۱۴ شهریورماه برگزار می‌شود و از فردا سه‌شنبه ۱۱ شهریورماه کارت ورود به جلسه داوطلبان در دسترس قرار می‌گیرد.

وی به آزمون دوره کاردانی فنی و حرفه‌ای اشاره کرد و افزود: امشب زمان دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون نیز به پایان می‌رسد. در آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی ۴۰ هزار و ۲۷ نفر زن و ۵۱ هزار و ۶۰ نفر مرد ثبت‌نام کرده‌اند.

سخنگوی سازمان سنجش می‌گوید تاکنون ۶۰ هزار و ۱۰۷ نفر کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده‌اند. ظرفیت پذیرش رشته‌های باآزمون فنی و حرفه‌ای ۱۵۱ هزار و ۸۲۹ نفر و ظرفیت پذیرش رشته‌های بدون آزمون ۱۰۱ هزار و ۶۵۶ نفر است.

زرین آمیزی گفت:‌ آزمون دوره کاردانی فنی و حرفه‌ای نیز روز جمعه ۱۴ شهریورماه برگزار می‌شود و کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی فنی و حرفه‌ای نیز از فردا در دسترس داوطلبان قرار می‌گیرد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟