تفاوت برگزاری کلاس های درس در مناطق زرد

به گزارش رکنا ، مدیرکل اموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به اینکه مدیران مدارس این اختیار را دارند تا با برنامه ریزی ، بیشترین بهره را از برگزاری کلاس های درسی با رعایت پروتکل ها داشته باشند گفت : در شرایط زرد ، برگزاری کلاسهای درسی در مدارس مختلف ، متفاوت است .

محمد صیدلو با بیان اینکه مدیران مدارس ، مانور باز گشایی مدارس با شیوه و روش جدید در شرایط کرونایی را جلوترازاغاز سال تحصیلی برگزار کرده اند افزود : حضور دانش اموزان در مدرسه به میزان امادگی مدرسه متناسب با تعدادو تراکم انها در کلاس های درس و با نظر شورای مدرسه انجام می شود .

وی با اشاره به اینکه پیش بینی می شود بیشتر کلاسها در شرایط زرد برگزار شود گفت : یک مدرسه روستایی با 10 دانش اموز در یک کلاس درس ، می تواند با رعایت پروتکل ها کلاس ها را در تمام روز های هفته برگزار کند اما در مدرسه ایی با تراکم 30 نفره ، قطعا به گروه بندی نیاز دارد تا تراکم کلاس کمتر شود .

صیدلو با تاکید بر اینکه اهمیت سلامتی فرزندان مردم همانند فرزندان مسولان اموزش و پرورش است گفت : قطعا با اغاز سال تحصیلی ، مردم به این اطمینان خواهند رسید .

یک میلیون و 30 هزار دانش اموز ، سال تحصیلی جدید را در شهرستانهای استان تهران اغاز می کنند .

3 هزار و پانصد مدرسه دولتی و غیر دولتی ، پذیرای دانش اموزان با شرایط و دستورالعمل های بهداشتی خواهند بود .

همایش مدیران و رؤسای اموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران همزمان با سی و چهارمین اجلاس مدیران اموزش و پرورش کشور در اردوگاه شهید منتظری شهریار برگزار شد .

این همایش با هدف طرح اخرین برنامه ها برای سال تحصیلی جدید با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟