تسریع مرمت پل های عابر مکانیزه شهر تهران

پل های عابر / موسوی معاف، رئیس سامانه نظارت همگانی 1888 گفت: مشکلات مربوط به تعمیر و نگهداری پل های عابر پیاده که در ماه های گذشته به دلیل نبود قطعات و نداشتن پیمانکار، موجب گلایه مندی و انباشت پیام های شهروندان شده بود، در مرداد ماه با همکاری و هماهنگی معاونت های خدمات شهری و حمل و نقل و ترافیک مرتفع شد و کار رسیدگی و مرمت این پل ها سرعت گرفت.

به گزارش رکنا، رئیس سامانه 1888 اظهار داشت: از ابتدای مرداد ماه امسال، به بیش از 200 پیام شهروندان رسیدگی شد که این حجم از رسیدگی معادل پیام های 3 ماهه قبل از آن بوده است.

بر اساس این گزارش، بیشترین فراوانی مرمت پل های عابر پیاده در مناطق 4، 6، 7 و 15 انجام شده است. در منطقه 4 بزرگراه سردار سلیمانی (رسالت) در تقاطع های کرمان و سرسبز، در منطقه 6 خیابان انقلاب، ایستگاه بی آر تی دروازه دولت، در منطقه 7 خیابان دماوند تقاطع امام حسین (ع) و در منطقه 15 نیز 20 متری افسریه تقاطع ایستگاه بی آرتی بسیج جزء بیشترین درخواست های شهروندان در این مناطق بوده که با اقدام مؤثر سازمان حمل و نقل و ترافیک مرمت این پل های عابر پیاده انجام و تردد شهروندان محترم تسهیل گردید.

موسوی معاف با اعلام بهبود وضعیت رسیدگی به پل های عابر پیاده سطح شهر، پیش بینی کرد تا یک ماه آینده اغلب پل های عابر پیاده که خرابی آنها فراوانی داشته، مرمت خواهد شد.

وی افزود: در هر حال با توجه به مشکلات تأمین قطعات، پیام های مربوط به تعمیر پل های عابر مکانیزه زمانبر است، اما سامانه 1888 تا حصول نتیجه همه درخواست های شهروندان را پیگیری خواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟