ضدعفونی حوزه های کنکور تهران توسط ۲۰۰ تیم شهرداری

کنکور / مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: این سازمان از ابتدای شیوع ویروس کرونا وظایف مختلف و سنگینی همچون ساماندهی پسماندهای بیمارستانی، جمع‌آوری و دفن چندبرابری زباله‌ها و ضدعفونی معابر را علاوه بر وظایف ذاتی خود برعهده گرفته است و تازه‌ترین مورد از این مسوولیت‌ها ضدعفونی حوزه‌های برگزاری کنکور است.

به گزارش رکنا، «صدرالدین علیپور» با اشاره به اینکه بر اساس موافقت شهردار تهران، سازمان آتش‌نشانی نیز در این زمینه همکاری می‌کند، بیان کرد: عملیات ضدعفونی طی روزهای آینده به اجرا گذاشته می‌شود تا داوطلبان با نگرانی کمتری در کنکور حضور پیدا کنند.

به گزارش ایرنا امسال حوزه‌های کنکور سراسری به دلیل شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی نسبت به گذشته افزایش یافته و از ۵۱۸ به ۷۷۳ حوزه رسیده است.

بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا و بیانیه مشترک وزیر بهداشت، درمان و آموزش عالی و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری آزمون سراسری امسال در روزهای ۲۹ مرداد تا اول شهریور با رقابت یک میلیون و ۳۹۳ هزار و ۲۳۳ داوطلب برگزار می‌شود و رعایت دستورالعمل و پروتکل‌های مصوب وزارت بهداشت در برگزاری این آزمون اجباری است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟