رفع ۱۰۰ درصدی تعرض به زمین های دولتی در تیرماه سال جاری

تعرض / سرهنگ جواد خردمند فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به اینکه این یگان در تیرماه سال جاری ۳۲۲ مورد گزارش مردمی تعرض به اراضی از طریق شماره چهار رقمی ۱۶۵۶ دریافت کرده است، گفت: از مجموع این ۳۲۲ مورد ۲۲۸ مورد آن به حوزه تحت عملکرد یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن مرتبط بود که با هوشیاری نیروهای یگان تمامی این موارد تعرض رفع فوری شده است.

به گزارش رکنا، سرهنگ خردمند با بیان اینکه در تیرماه سال جاری حدود ۲۰۶ هکتار زمین دولتی رفع تعرض فوری شده است افزود: تلاش ما در یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن همواره بر پیشگیری از وقوع تعرض بوده که این مسئله خود را در عملکرد مثبت یگان در حوزه رفع تعرضات فوری نشان می‌دهد.

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن در خصوص اجرای احکام قطعی در حوزه زمین‌خواری، اعلام کرد: از ابتدای تیرماه امسال ۸۵ فقره حکم قطعی به مساحت حدود ۸۰ هکتار از اراضی دولتی به بیت‌المال اعاده شد.

بیشترین رفع تعرض در بوشهر و زنجان

وی در خصوص عملکرد برترین یگان‌های حفاظت استان ها در تیرماه ۹۹ در سراسر کشور، توضیح داد: یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی بوشهر با بیشترین رفع تعرض فوری و یگان حفاظت استان زنجان با بیشترین مساحت در حوزه اجرای احکام بهترین عملکرد را در تیرماه سال جاری داشته‌اند.

گفتنی است یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن از اواسط سال ۹۴ برای حفاظت از زمین های دولتی تاسیس شده است.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟