آغاز خوداظهاری داوطلبان کارشناسی ارشد مبتلا به کرونا  از ۹ مرداد

کرونا / فاطمه زرین آمیزی اظهار داشت: به منظور ارایه خدمات به آن دسته از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ که دچار بیماری کرونا شده‌اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری و یا در منزل قرنطینه هستند) سازمان سنجش آموزش کشور با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژه‌ای اتخاذ کرده است.

به گزارش رکنا، وی افزود: بر این اساس داوطلبانی که علایم بیماری آنها از ۲ مردادماه به صورت قطعی تایید شده است، از پنجشنبه ۹ مردادماه با مراجعه به درگاه اینترنتی این سازمان و در بخش آزمون کارشناسی ارشد، فرم خود اظهاری را تکمیل کرده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری کنند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: داوطلبانی که این فرم را تکمیل کنند، بر اساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت از سایر داوطلبان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستان های تعیین شده در شهرهای محل آزمون به همراه سایر داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا برگزار خواهد شد.

همه داوطلبان 14 مرداد برای ارزیابی مراجعه کنند

وی درباره خوداظهاری سایر داوطلبان کنکور به این نکته اشاره کرد که همه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد لازم است از سه شنبه ۱۴ مردادماه به سامانه خود ارزیابی بیماری کرونا به آدرس https://salamat.gov.ir مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم خود اظهاری اقدام و پرینت گواهی سلامت صادره شده را در روز برگزاری آزمون به حوزه امتحانی تحویل دهند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور همچنین اعلام کرد: ۹۹ داوطلب مبتلا به کرونا فرم خوداظهاری را برای شرکت در این آزمون ارسال کرده اند.

کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۹ روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ مردادماه جاری با رقابت بیش از ۶۴۴ هزار داوطلب برگزار می شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟