تداوم ارتباطات بین‌المللی گردشگری علیرغم بحران کرونا

گردشگری / ولی تیموری درباره تداوم ارتباطات بین‌المللی گردشگری گفت: در حال حاضر علیرغم اینکه به دلیل انتشار ویروس کرونا موانع زیادی برای تبادل هیات‌های رسمی حوزه گردشگری وجود دارد، اما معاونت گردشگری همواره در این ایام با استفاده از ابزارهای مختلف در فضای مجازی و ارتباطات غیر مستقیم سعی در تداوم مشورت ها و تقویت روابط بین‌المللی داشته است.

به گزارش رکنا، وی با بیان اینکه در ارتباطات بین‌المللی ضمن رعایت پروتکل‌های دیپلماتیک از سفرای جمهوری اسلامی ایران مقیم در کشورهای هدف و یا نمایندگی‌های امورخارجه یاری گرفته شده است، افزود: پیرو تعاملات برقرار شده و پیگیری‌های صورت گرفته از سوی وزارت گردشگری، اخیرا بعد از ارتباط شیبانی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در تونس با وزیر گردشگری این کشور توافق همکاری درباره موضوعات مختلف صورت گرفته است.

معاون وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: بر این اساس پیگیری مصوبات یادداشت تفاهم میان دوکشور و تمدید آن، درخواست برگزاری ششمین دور کمیته فنی و در نهایت امضای برنامه اجرایی همکاری‌های مشترک گردشگری، پیشنهاد برگزاری وبینار دو وزارتخانه در سطح معاونین وزیر و نیز برگزاری کارگاه‌های آموزشی در زمینه گردشگری و تبادل تجربیات دو طرف مطرح و مورد توافق قرار گرفت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟