اوراق مشارکت توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی منتشر شد

اوراق مشارکت / به گزارش رکنا، پیروز حناچی ، شهردار تهران امروز در توییتی با اعلام این خبر نوشت: «خوشبختانه با پیگیری همکارانم در شهرداری و شورای شهر تهران و همکاری بانک مرکزی و دولت محترم 1500 میلیارد تومان اوراق مشارکت توسعه مترو و اتوبوسرانی منتشر شد.

با این اتفاق مهم انشاءالله در سال 1399 شاهد برداشتن گام های جدی در توسعه خطوط 6 و 7 مترو و ناوگان اتوبوسرانی خواهیم بود.»

پیروز حناچی

محسن هاشمی نیز که در روزهای گذشته پیگیر حل این مشکل بود؛ با اعلام انتشار اوراق مشارکت به ایسنا گفت: در واپسین ساعات مهلت قانونی، مجوز انتشار اوراق مشارکت اتوبوس و متروی تهران صادر شد.

او با بیان این که بهتر است که جزییات این خبر را از مناف هاشمی معاون حمل و نقل شهردار تهران بگیرید چرا که تا نیمه های شب بین بانک رفاه کارگران و بانک مرکزی در حال تردد بود تا مجوزها را بگیرد، گفت: جا دارد که از حناچی و مناف هاشمی بابت تلاشهای بی وقفه خود و همچنین بانک رفاه کارگران و بانک مرکزی که توانستند این هزار و 500 میلیارد تومان اوراق مشارکت را به سرانجام برسانند، تشکر کنم. مشکل اوراق مشارکت حل شده و امیدواریم تحولی را در سیستم حمل ونقل عمومی شاهد باشیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟