نکات جدید در پرونده انفجار مرگبار کلینیک سینا

کلینیک سینا / کلینیک سینامحسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره آخرین بررسی‌های انجام گرفته در مورد پرونده حادثه کلینیک سینا مهر اظهار داشت: کمیته ویژه شورای شهر در حال بررسی این موضوع است و تا رسیدن به نتیجه مشخص، بررسی‌ها ادامه خواهد داشت.

هیئت 11 نفره در حال بررسی است

به گزارش رکنا، وی افزود: همچنین هیأت کارشناسی 11 نفره در قوه قضائیه و دادستانی به صورت دقیق در حال رسیدگی به این پرونده هستند و بررسی‌ها نیز توسط این هیأت انجام گرفته است.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: اعضای کمیته ویژه شورای شهر پس از بررسی‌ها به نتایج جدیدی دست یافته‌اند که این نظرات و نکات به موقع اعلام خواهد شد.

هاشمی در پاسخ به این پرسش که سهم قصور شهرداری در حادثه کلینیک سینا مهر چقدر بوده است،‌ گفت: شورای شهر و قوه قضائیه زمانی که به نتیجه نهایی در این زمینه دست یافتند، آن را اعلام می‌کنند.

به گزارش فارس، کلینیک سینا مهر 10 تیر امسال دچار حریق و انفجار شد و 19 نفر جان خود را از دست دادند که اکثر جانباختگان کادر درمان این کلینیک بودند.

به گفته ناهید خداکرمی عضو شورای شهر تهران در حال حاضر حدود 8 نفر از اعضای کادر درمان این کلینیک هم در بازداشت هستند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟