افزایش تعداد صندلی های رزرو شده اتوبوس با کرونا / هر هفته ۴۰۰ نفر

اتوبوس / احمد تابنده مدیر عامل سامانه اتوبوس های رزروی در پایتخت ( به‌همراه)، درباره آخرین وضعیت افزایش تقاضا با توجه به مطرح شدن بحث رزرو صندلی اتوبوس با تاکید بر این نکته که میزان سفر‌ها در روز با استفاده از سامانه رزرو به ۲۰۰ نفر رسیده است گفت: با توجه به پیک دوم کرونا شاهد افزایش تعداد سفر‌ها با سامانه رزرو اتوبوس هستیم.

به گزارش رکنا، مدیر عامل سامانه اتوبوس‌های رزروی در پایتخت افزود: آمار‌ها نشان می‌دهد میزان استقبال شهروندان به میزان ۲۰ درصد رشد داشته است و برای اولین بار در هفته جاری میزان رزرو‌های انجام شده برای طول هفته به عدد ۴۰۰ رسیده است.

تابنده در پاسخ به این سوال که با توجه به افزایش تقاضا آیا خطوطی برای مسیر‌های دارای سفر راه اندازی می‌شود یا خیر گفت: ۶ خط مسیر از کرج به سامانه اتوبوس رزروی اضافه شده است.

او با تاکید بر این نکته که ظرفیت ناوگان اتوبوس‌ های رزروی در پایتخت ظرفیت جا به جایی تا ۳ هزار نفر در روز را دارد گفت: کرایه‌های خطوط به مانند گذشته ثابت است و با تخفیف محاسبه می‌شود، اما ذکر این نکته ضروری است که با توجه به شرایط اقتصادی موجود در ماه‌های آینده مجبور به افزایش کرایه خطوط هستیم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟