حذف اداره کل بانوان از ساختار شهرداری

بانوان / زهرا صدراعظم نوری افزود: پیشگیری از انجام اقدامات موازی و طولانی بودن برخی از پروسه‌ها همچنین ساماندهی مأموریت‌های تکراری از جمله اقداماتی است که شورای شهر تهران پیگیر آن از طریق اصلاح ساختار است.

به گزارش رکنا، این عضو شورای شهر تهران ادامه داد: طبق برنامه پنج‌ساله، شهرداری موظف است نسبت به اصلاح ساختار و بازنگری آن اقدام کند و شورای شهر پیگیر این قضیه است.

صدراعظم نوری خاطرنشان کرد: اخیراً در کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران پیشنهادی در مورد ادغام اداره کل بانوان با اداره کل امور فرهنگی مطرح شد که برخی از اعضای شورا با آن موافق و برخی مخالف بودند.

وی گفت: در صورتی که چنین موضوعی اجرایی شود باید ابتدا در کمیسیون‌های تخصصی مورد بررسی قرار گیرد و سپس مجموعه مدیران شهرداری هم نظرا‌تشان را بیان کنند و در نهایت پس از طرح در صحن شورا با رأی اکثریت حاضران در صحن تصویب شود.

این عضو شورای شهر تهران گفت:‌ بنده به شخصه مخالف حذف اداره کل بانوان و ادغام آن با اداره کل امور فرهنگی هستم و به نظرم در حال حاضر اداره کل بانوان به خوبی فعالیت کرده و باید در جهت تقویت آن گام برداشت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟