ایمن سازی بزرگراه های مواصلاتی ورودی جنوب شهر

به گزارش رکنا، علیرضا مرآتی معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 19 گفت: در راستای نگهداشت شهر و کاهش خسارات ناشی از تصادفات در معابر بزرگراهی این منطقه، ضمن جمع آوری گاردریل های آسیب دیده در بزرگراه های علامه عسگری، شهید هاشمی و آزادگان، 80 گاردریل جدید نصب شد.

همچنین طی فعالیت های اخیر این حوزه، 70 استوانه ایمنی در بزرگراه های محدوده منطقه، 15 بشکه ترافیکی در بوستان بزرگ ولایت و 8 کاشن تانک نیز در محور شهید کاظمی نصب شده است.

نصب تابلوهای هشدار دهنده شهری

این مسئول از نصب تابلوهای ترافیکی برای هدایت رانندگان در معابر این منطقه خبر داد و گفت: بیش از 40 تابلوی خطرنما، جهت نما، گردش به چپ ممنوع و دور زدن ممنوع در بزرگراه های آزادگان و علامه عسگری و خیابان های انقلاب، گل آرا و گل آویز نصب شد.

مرآتی در ادامه با اشاره به صورتجلسه نخستین شورای معاونین خدمات شهری در سال جاری مبنی بر جمع آوری و انتقال گاردریل های مزاحم به منظور بهبود نگهداشت شهر، بیان کرد: این فعالیت با همکاری حوزه خدمات شهری و محیط زیست منطقه در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان و راستگرد به خلیج فارس جنوب (ضلع غرب معبر) در حال انجام است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟