تشکیل جلسه فوق‌العاده کمیسیون بهداشت برای کرونا ویروس

به گزارش رکنا، علی نوبخت حقیقی در گفت‌وگویی، بیان کرد: با توجه به حساسیت موضوع شیوع ویروس کرونا از رئیس مجلس شورای اسلامی درخواست داشتیم که جلسه‌ای را با حضور وزیر بهداشت برگزار کند در همین راستا جلسه غیر علنی برگزار شد و وزیر توضیحاتی برای نمایندگان ارائه کرد. همچنین به دنبال درخواست ما امروز از نمایندگان تست کرونا ویروس گرفته شد چون در این ایام نمایندگان در شهرهای مختلف حضور داشتند و احتمال آلودگی آنها به این ویروس وجود داشت به خصوص شهرهایی که ویروس در آن جا منتشر شده است همچون قم، گیلان و تهران.

او افزود: در همین راستا امروز کمیسیون بهداشت جلسه‌ای اضطراری با معاون بهداشت و درمان و معاون پارلمانی وزیر بهداشت و رئیس غذا و دارو برگزار کرد آنها گزارشی از اقداماتشان ارائه کردند در نهایت مقرر شد ۵ نفر از اعضای کمیسیون بهداشت به وزیر معرفی شوند تا آنها در جلسات قرارگاه بحران کرونا حضور داشته باشند.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: این افراد محمد حسین قربانی، بهروز بنیادی، مرتضی خاتمی، حیدرعلی عابدی و همایون یوسفی از اعضای کمیسیون بهداشت هستند که در این جلسات هر روز شرکت کرده و وظایف نظارتی‌شان را انجام می‌دهند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟