به گزارش رکنا ، سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه در حال حاضر ترافیک در جاده‌های ارتباطی استان پرحجم و روان و سطح جاده ها به دلیل بارش برف و باران لغزنده است ، گفت: محدودیت‌های ترافیکی از امروز دوشنبه تا روز شنبه ۲۶ بهمن ماه در جاده‌های چالوس و هراز اعمال می‌شود.

او افزود: تردد انواع وسایل نقلیه ساعت ۱۴ روز جمعه ۲۵ بهمن ماه از کرج به مرزن آباد ممنوع و از ساعت ۱۷ روز جمعه ۲۵ بهمن ماه تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از مرزن آباد به کرج یک طرفه می‌شود.

سرهنگ قدمی گفت: محور هراز نیز از ساعت ۱۴ روز جمعه ۲۵ بهمن ماه از رودهن به سمت آمل و ساعت ۱۷ از آب اسک به تهران یک طرفه خواهد شد.

او با بیان اینکه تردد انواع کامیون و کامیونت ها از ساعت ۱۲ امروز دوشنبه ۲۱ بهمن ماه تا ساعت ۲ بامداد روز بعد در محور هراز ممنوع است، افزود:آمد و شد انواع کامیون و کامیونت از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای سه شنبه، چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه هم در محور هراز ممنوع است.

او از رانندگان خواست با توجه به بارش برف و باران در جاده های استان با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و سرعت مطمئن در جاده‌های ارتباطی مازندران تردد کنند.

سرهنگ قدمی افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟