به گزارش رکنا ، سعید منیری دادستان عمومی و انقلاب گرمه گفت: مشکلات بهداشتی ناشی از استخر هارون‌آباد از حیث تهدید علیه بهداشت و سلامت عمومی شهروندان گرمه‌ای مورد اشکال بود.

منیری افزود: با توجه به تصمیمات و مصوبات جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم گرمه، بخش نخست از طرح لایروبی استخر هارون‌آباد به‌منظور جلوگیری از تشدید مشکلات موجود و رفع نگرانی‌های شهروندان از حیث تهدیدات بهداشتی این استخر با حضور فرماندار، رئیس جهاد کشاورزی، رئیس شبکه بهداشت، شهردار و تعدادی از فرماندهان نیرو‌های نظامی و انتظامی و ناحیه مقاومت بسیج گرمه اجرا شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گرمه خاطرنشان کرد: استخر هارون‌آباد در خیابان یادگار امام شهر گرمه و در داخل بافت شهری واقع‌شده و با توجه به اینکه قسمتی از فاضلاب مسکونی شهر گرمه وارد این استخر می‌شود و از طرفی با عنایت به استفاده محدود و معدود آب این استخر برای مصارف کشاورزی، نگرانی‌های فراوانی در راستای بروز مشکلات جدی بهداشتی برای شهروندان وجود داشت که پس از بحث و تبادل‌نظر درباره این مشکل اجرای طرح لایروبی در دستور کار قرار گرفت.

او گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته طرح لایروبی و حل موقتی مشکلات این استخر در کوتاه‌مدت و در ادامه برطرف کردن مشکلات موردبحث به‌طورکلی در درازمدت حسب مورد در دستور کار قرار دارد.

او اظهار کرد: با اتخاذ راهکار دائمی برای رفع مشکلات مذکور، اولین مرحله اجرای طرح لایروبی استخر موردبحث با موفقیت انجام گرفت و امیدواریم با هماهنگی لازم فرایند تصمیم‌گیری‌ها جهت رفع کامل مشکلات با سرعت بیشتری به نتیجه برسد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟