به گزارش رکنا، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: طرح ظفر پس از پاکسازی نقاط آلوده شهر تهران، بیش از ۸ ماه است که توسط ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در حال اجرا است.

وی افزود: این طرح از میدان شوش، مولوی، هرندی و دروازه غار شروع شده و به تمام نقاط تهران سرایت کرده و در حال اجرای آن در مناطق پایتخت هستیم.

سردار رحیمی تصریح کرد: در حاشیه اجرای این طرح ملاحظه شد، خرده فروشان موادمخدر کولنی‌هایی دارند و برای این مراکزی که در حال فعالیت در داخل آن هستند نا امنی‌هایی ایجاده و کارشان مختل شده است، لذا از طرفی خانه‌هایی را برای خود بساط کرده و در آن اقدام به فروش و توزیع موادمخدر می‌کردند.

وی افزود: در طرح ظفر ۲ که بیش از یک ماه است در حال انجام است، ۲۰۰ خانه توزیع مواد شناسایی شد.

رئیس پلیس پایتخت در خصوص فعالیت پلیس در فضای مجازی برای شناسایی فروشندگان مواد مخدر در این حوزه گفت: یکی از باند‌هایی که منهدم شد، ۱۲ کیوگرم ماده مخدر از اعضای این باند کشف شد. این باند در فضای مجازی فعالیت داشت که اعضای آن نسبت به توزیع موادمخدر از طریق فضای مجازی اقدام می‌کردند.

وی با بیان اینکه با تبیلغ موادمخدر در فضای مجازی به صورت قانونی و قاطعانه برخورد خواهیم کرد، افزود: پلیس فعالیت مبارزه‌ای خود را با قاچاقچیان چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی به صورت مستمر انجام خواهد داد و در واحد رصد پلیس مبارزه با موادمخدر به صورت دائم در حال رصد این فضا در امر برخورد با قاچاقچیان مجازی است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ اظهار کرد: با تلاش ماموران پایگاه‌های پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت در صدد این هستیم تا عمده و خرده فروشان موادمخدر را شناسایی و امینت اجتماعی را در جامعه شهری برقرار کنیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟