به گزارش رکنا ، سرهنگ "محمد حیدری" اظهار داشت: با توجه به این محدودیت ها مهمترین خواسته ما از زائران گرامی این است با مدیریت زمان سفر خود، از حضور در این محور خودداری کنند.

وی افزود: حضور زائران در محور اسلام آبادغرب - خسروی تنها به کورتر شدن گره ترافیکی منجر شده و کمکی به آنها نخواهد کرد.

سرهنگ حیدری با بیان اینکه هم اکنون زائرانی که پنجشنبه و جمعه وارد مرز خسروی شده اند به تدریج در حال خروج از کشور هستند، گفت: بهتر است سایر زوار طی روزهای آتی به مرز مراجعه کنند.

رئیس پلیس راه استان، افزود: : به طورکلی تمامی محورهای استان متراکم و پرتردد هستند و هرچه به سمت محورهای جنوبی استان نزدیک می‌شویم تراکم بالاتر رفته و تردد باکندی بیشتری پیش می‌رود.

وی همچنین با دعوت همه رانندگان و زائران اربعین به صبر و حوصله در حین رانندگی، گفت: طی 2 روز گذشته 6 حادثه رانندگی در محورهای استان رخ داده که منجر به کشته شدن 3 تن و زخمی شدن 8 نفر دیگر شده است.

سرهنگ حیدری تصریح کرد: محور حمیل به اسلام بیشتر تلفات را با 3 کشته و 4 زخمی داشته است از این رو می طلبد تا رانندگان بیش از پیش احتیاط کنند.

این مقام انتظامی افزود: علت بیشتر حوادث رانندگی نیز انحراف به چپ در اثر خستگی و خواب آلودگی بوده و عمده این سوانح نیز در ساعات ابتدایی صبح رخ داده است.

وی در پایان همچنین از ممنوعیت تردد موتورسیکلت و وسایل حمل و نقل کشاورزی در جاده های اصلی استان تا روز 4 آبان خبر داد و گفت: با افراد متخلف که این ممنوعیت را رعایت نکنند برخورد می شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟