به گزارش رکنا ، آیت الله "سید علی اصغر دستغیب" در دیدار فرمانده انتظامی استان فارس با وی، ضمن تبریک فرا رسیدن هفته ناجا، اظهار داشت: مهمترین امانت در دستان همه ما، مسئولیت هایی است که در جامعه بر عهده داریم .

وی با بیان اینکه ایجاد امنیت مسئله بسیار مهمی است، افزود: نباید خدمات و اقدامات انجام شده در این حوزه را کم ببینیم، بلکه همه آحاد جامعه باید قدردان امنیت موجود باشند.

تولیت آستان مقدس حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) با اشاره به اینکه اولین نیاز مردم امنیت است، افزود: هر چیزی که این امنیت را تهدید کند، باعث می شود تا زندگی مردم دچار اختلال شود.

آیت الله دستغیب گفت: نیروی انتظامی از مهمترین و عمده ترین دستگاه های ایجاد امنیت در کشور است، هر چند که دیگران هم نقش دارند ولی نقش اول را نیروی انتظامی بر عهده دارد و آنجایی که امنیت از مردم گرفته شود، اولین نهادی که به ذهن مردم می رسد، نیروی انتظامی است.

وی انتظار مردم از نیروی انتظامی را ایجاد امنیت اعلام کرد و افزود: پلیس ضامن ایجاد امنیت است و باید با نگاه پیشگیری، در راستای مبارزه با آسیب های اجتماعی اقدام کند.

تولیت آستان مقدس حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) گفت: هر چند عده ای همواره نسبت به همه موضوعات دیدی منفی دارند، ولی امروز نگاه اهل منطق و مردم به ناجا، یک نگاه مثبت است.

آیت الله دستغیب در پایان ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات ارزشمند نیروی انتظامی در جامعه، تأکید کرد: باید همه نگاه ها و نحوه قضاوت ها به گونه ای باشد که همراه با علم، یقین و قضاوت منصفانه باشد و اگر ایراد و اشکالی دیده شود، نباید به مجموعه یک سازمان تعمیم داده شود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان

سرهنگ کاووس محمدی

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟