سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راه کشور گفت: با خودروسازان صحبت کردیم و نظرات خود را به آنها ارائه دادیم. خودروسازان تمایل دارند به جای پراید خودروی جدید و ایمن تری را به مشتریان ارائه دهند.

رئیس پلیس راهور ناجا اضافه کرد: البته خودروها نسبت به گذشته ایمن تر شده اند ولی کافی نیست و باید خودروسازان به هشدارهای پلیس اهمیت دهند.

سردار هادیان فر توضیح داد: اگر در تصادفات، پلیس راهور تشخیص دهد عامل تصادف موضوعی بوده است که مربوط به خودرو و به تبع آن خودروسازان بوده است و یک قطعه از خودرو ایراد داشته یا دیر عمل کرده است، قطعاً از خودروسازان شکایت و به مراجع قضایی اعلام جرم می کند.

پلیس راهور در کاهش آمار تلفات جاده ای موفق نبود

سردار حسینی ادادمه داد: در نیمه اول امسال ۶ هزار نفر در جاده‌های کشور بر اثر تصادف جان خود را از دست دادند.

رئیس پلیس راه کشور بیان کرد: هدف گذاری ما برای کاهش تلفات جاده‌ای در سال ۹۸، کاهش ۱۲ درصدی بود، اما آمار‌ها نشان می‌دهد نتوانستیم به این هدف گذاری نزدیک شویم.

او افزود: از سوی دیگر راهور ناجا در سطح کشور با استفاده از تکنولوژی‌های جدید نسبت به پایش جاده‌ها و هوشمندسازی مسیر‌ها مبادرت ورزیده است.

افتتاح قطعه اول آزادراه تهران به شمال در دهه فجر

رئیس پلیس راهور ناجا همچنین از افتتاح قطعه اول آزادراه تهران به شمال به طول ۳۲ کیلومتر در دهه فجر امسال خبر داد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟