به گزارش رکنا ، سردار "حسین رحیمی" با حضور در سر کلانتری یکم فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در جمع روسای پلیس های تخصصی و دیگر مسئولان این مجموعه با تاکید بر اینکه ما خدمتگزار مردم هستیم و باید شان و کرامت مردم و کسانیکه به پلیس مراجعه می کنند حفظ شود، بیان کرد : باید قدر مسئولیتی که به ما سپرده شده است را با خدمتگزاری صحیح و سریع به مردم بدانیم و فراموش نکنیم که در پیشگاه خداوند متعال و مردم دیر یا زود باید پاسخگو باشیم.

وی افزود : همه تلاش و همت خود را صرف خدمت به مردم کنید و کارتان را برای رضای خداوند انجام دهید و بدانید که کاری که برای خدا باشد برکات و ثمرات بسیاری را به همراه خواهد داشت.

رئیس پلیس پایتخت : با تاکید مجدد بر این مطلب که سال 98 را سال پاکسازی تهران از معتادان متجاهر اعلام کرده ایم، گفت : برخورد با ناهنجاری های اجتماعی و از جمله معضل خانمانسوز اعتیاد باید همواره در اولویت کار شما قرار داشته باشد .

وی با اشاره به اینکه شهدا به ما هویت و اقتدار بخشیده اند، عنوان کرد: خانواده شهدا را همواره تکریم کنید و فراموش نکنید که آرامش و آسایش ما مدیون و مرهون شهدای عزیزمان می باشد که از خودگذشتند تا دشمنان نتوانند به مطامع شوم خود برسند.

سردار رحیمی در پایان با اشاره به اینکه کلانتری ها باید مامن، ملجا و پناهگاه امنی برای مردم و مرکزی برای دادخواهی و حمایت از مظلومان آسیب دیدگان و در مقابل محلی برای برخورد با مجرمان و گردنکشان باشد، افزود: باید روسا و مسئولان کلانتری ها با حضور در مساجد محل خود از نزدیک با مسائل ، مشکلات و دغدغه مردم به ویژه مومنان نمازگزار حوزه کلانتری خود آشنا بوده و به حل و فصل آن همت همت بگمارند برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟