به نام خداوند بخشنده و مهربان

و الَّذی جاءَ بِالصِّدْقِ وَ صَدَّقَ بِهِ أُولئِکَ هُمُ الْمُتَّقُونَ

و آنکه سخن راست و درست آورد و کسانی که آن را باور کردند ، اینانند که پرهیزکارانند. (سوره زمر آیه 33)

با درود و سلام بر پیام آور رحمت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و خاندان پاک و مطهرش ، ثنا و سپاس خاص ذات بی همتای پروردگار عالمیان که اندیشه ها را به وسع بینایی دل تعمق بخشید.

17 مردادماه، روز نکوداشت سالروز شهادت شهید رسانه محمود صارمی و همه شهدای خبرنگار است، که با ایثار و نثار جان خویش ، به شرافت این حرفه مقدس اعتباری فزون‌تر بخشیده و به سوگندشان به لوح و قلم و قداست آن تا انتها وفادار ماندند و به همه ثابت کردند که خبرنگاران، راویان صدیق اخبار و اطلاعات هستند که در مسیر بقای حقیقت تا آخرین لحظه دست از تلاش برنمی دارند.

روز خبرنگار فرصتی است گرانبها و ارزشمند، برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های فرهیخته از جمله شهید محمود صارمی که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه، جان خود را تقدیم آرمان های والای انقلاب اسلامی کردند.

این روز شکوهمند را به همه خبرنگاران، نویسندگان، روزنامه نگاران و صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض می نمایم و مراتب تقدیر و سپاس خالصانه خود را از تلاش خستگی ناپذیر جامعه شریف خبرنگاران ابراز نموده، دست همه اصحاب قلم را برای ادامه تعاملات و همکاری های سازنده به گرمی می فشارم.

از ذات مقدس الهی حیات مشحون و مملو از عزت ، سلامتی ، توفیق و سربلندی را برای تمامی دست‌اندرکاران در حوزه رسانه و اطلاع رسانی بویژه شما خبرنگاران صدیق را مسئلت دارم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟