به گزارش رکنا ، رئیس دفتر رئیس‌جمهور در پاسخ به ادعای کریمی قدوسی درباره انتشار لیست دوتابعیتی‌ها گفت: نمی‌دانیم ریشه این افراد کجاست و از کجا آمده‌اند که این حرف‌ها را مطرح می‌کنند که کسی از آنها نپرسد شما از کجا آمده‌اید.

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در پایان جلسه هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران درباره سیاست‌های عربستان در منطقه اظهار داشت: نتیجه‌ سیاست‌های عربستان منجر به انزوای آنها در جهان اسلام و منطقه شده است.

وی گفت: سعودی‌ها جنگی را شروع کردند و تصور می‌کردند می‌توانند ظرف چند هفته آن را تمام کنند. جنگ یمن هم برای وجهه و هم برای اقتصاد آنها مضر بود. ما فکر می‌کنیم این روند را نمی‌توانند ادامه دهند.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور بیان کرد: آنچه سفیر این کشور در سازمان ملل گفته موضوعی است که ما بارها گفتیم، اینکه مشکلات منطقه باید توسط کشورهای همین منطقه حل و فصل شود.

واعظی افزود: از اینکه بتوانیم مسائل خود را با امارات و عربستان از طریق مسالمت‌آمیز حل کنیم، استقبال می‌کنیم چراکه به نفع همه کشورهای منطقه است.

وی در خصوص انتشار لیستی از دوتابعیتی‌ها توسط یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: ما خوشحال شدیم از اینکه این لیست را منتشر کردند، اگر دیده باشید متوجه می‌شوید جلوی هر کدام از اسامی نوشته شده که بر اساس شواهد و قرائن تدوین شده است.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور ادامه داد: یعنی بر اساس شواهد راجع به هر کسی در هر جای دنیا هر چیزی را می‌توانید مطرح کنید و این معلوم می‌شود که حرف آقایان هیچ پایه و اساسی ندارد.

واعظی خاطرنشان کرد: نمی‌دانیم ریشه این افراد کجاست و از کجا آمده‌اند که این حرف‌ها را مطرح می‌کنند که کسی از آنها نپرسد شما از کجا آمده‌اید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟