به گزارش رکنا، سرهنگ محسن شفیعی ظهر امروز در نشست خبری یادواره شهدای کارگری استان کرمان با اشاره به اینکه دفاع مقدس یک گنجینه پایان‌ناپذیر برای انقلاب ماست اظهار داشت: نقش شهدای کارگری در این حماسه بی‌بدیل است.

وی با بیان اینکه باید تلاش کنیم تا در راستای تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری گام برداریم و اهداف شهدا را در جامعه منتقل و اجرا کنیم گفت: هدف یادواره شهدای کارگری ترویج معارف و آرمان‌های شهدا در جامعه است.

رئیس بسیج کارگری استان کرمان با اشاره به اینکه شهدا ایمان، اخلاق، ازخودگذشتگی و ... را به جامعه منتقل می‌کنند افزود: نباید بگذاریم آرمان‌های شهدا در جامعه به دست فراموش سپرده شود.

وی با بیان اینکه امروز که دشمن جنگ تمام اعیار اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران به راه‌انداخته است گفت: در این میدان نبرد اقتصادی کارگران نقش مهمی بر عهده داشته و می‌توانند بسیار مفید واقع شوند.

شفیعی با اشاره به اینکه کارگران می‌توانند با تلاش جهادگونه خود در صف اول این جنگ اقتصادی ایستادگی کنند بیان کرد: کارگران می‌توانند از این امتحان الهی نیز سربلند بیرون بیایند.

وی با عنوان اینکه در استان کرمان بیش از14هزار بسیجی کارگر در تولید و صنعت و معادن داریم گفت: برنامه‌هایی که بسیج کارگری در استان کرمان دارد رفع موانع و مشکلات کارگران است و با تعاملی که با بسیج کارمندان در ادارات داریم سعی می‌کنیم راه را برای کارگران هموارتر کنیم.

رضا اسماعیلی مدیرکل تعاون، کار و رفاه و اجتماعی استان کرمان در این جلسه با اشاره به اینکه سال گذشته از یادواره شهدای کارگری استان کرمان استقبال خوبی شده بود اظهار داشت: در سال گذشته 5 هزار صندلی پر شده بود و قریب هزار و 600 نفر ایستاده برنامه‌ را دنبال می‌کردند.

وی با بیان اینکه شهدای استان کرمان نقش بسیار مهمی در دفاع از کشور بر عهده داشتند گفت: امروز وظیفه ما این است که به خوبی یاد و خاطره آنها را زنده نگهداریم‌ و آرمان‌های آنها را به نسل امروز منتقل کنیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه و اجتماعی استان کرمان با اشاره به اینکه 320 هزار کارگر بیمه شده در استان کرمان داریم بیان کرد: این تعداد کارگر در 50 هزار واحد مشغول به کار هستند.

وی با بیان اینکه صاحبان اصلی این یادواره شهدا هستند و این شهدا هستند که ما را هدایت می‌کنند که در چه راهی قدم برداریم گفت: شهدا احتیاج ندارند که ما یادشان کنیم بلکه این ما هستیم که احتیاج داریم راه و منش شهدا برای ما یادآوری شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟