به گزارش رکنا، علی اصغر جاودان فر صبح شنبه در جمع خبرنگاران از آغاز فروش عرصه در فازهای ۵ و ۹ مسکن مهر پردیس خبر داد و اظهار داشت: با توجه به اقدامات کارشناسانه ای که صورت گرفته از روز سه شنبه ۲۸ خرداد ماه عرصه مسکن مهر در فازهای ۵ و ۹ به فروش می رسد و پیش از این نیز فروش عرصه در فازهای ۱۱ و ۸ آغاز شده بود.
جاودان فر با اشاره به اینکه خریداران در صورت اطمینان از خرید باید تعجیل کنند گفت: با توجه به اینکه قیمت کارشناسی عرصه به طور متناوب دستخوش تغیر می شود لذا توصیه ما این است که خریداران تا تغییر نکردن دوباره قیمت ها نسبت به خرید عرصه اقدام کنند.
وی در ادامه با بیان اینکه تسهیلات تقسیط برای متقاضیانی که شرایط خرید نقدی را ندارند فراهم شده است افزود: متقاضیان می توانند با پرداخت ۲۰ درصد از مبلغ کل مابقی را تا ۵ سال بدون بهره تقسیط و پرداخت کنند.
مدیر اجرایی مسکن مهر پردیس همچنین از ارائه برخی تخفیف ها برای خریداران و متقاضیان این عرصه ها خبر داد و اظهار داشت: متقاضیان با خرید نقدی عرصه می توانند از تخفیف ۱۵ درصدی بهره مند شوند همچنین تخفیف ۳۰ درصدی خوش حسابی نیز برای این دسته از متقاضیان اعمال خواهد شد.
جاودان فر در خصوص تخفیف به خانواده های تحت پوشش نهادهای حمایتی نیز گفت: این خانواده ها می توانند علاوه بر تخفیف های ارائه شده از تخفیف ۲۰ درصدی دیگری نیز بهره مند شوند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟