علی‌اصغر طاهری شهردار ناحیه یک منطقه ۱۱ تهران  در ارتباط با گلایه‌مندی برخی از شهروندان در مورد محل پارک موتورسیکلت‌ها، اظهار داشت: ساماندهی پارک موتورسیکلت‌ها در دستور کارقرار گرفته و این موضوع در معاونت ترافیک منطقه تأیید شده است.

وی افزود: این مسأله براساس یک سناریو در چندین نقطه از منطقه ۱۱ انجام شده و بیشتر نیز خواهد شد به صورتی که جانمایی‌های مختلفی به این منظور اختصاص داده شده است که زیر پل حافظ و خیابان برادران مظفر از جمله مناطق پیش‌بینی شده است که زیرساخت‌های لازم هم برای خیابان برادران مظفر فراهم است.

شهردار ناحیه یک منطقه ۱۱ تهران در مورد انتقاد و گلایه مندی برخی از کسبه در این محل، گفت: خیابان در مالکیت کسبه نیست و ما محدودیتی برای آنها ایجاد نکرده‌ایم چرا که این مسأله در نظم شهر مؤثر است و به نفع کسبه و شهروندان خواهد بود.

طاهری در پاسخ به این پرسش که آیا در ازای پارک موتورسیکلت‌های در این محل‌ها وجهی دریافت می‌شود یا خیر، گفت: این مسأله هنوز مشخص نیست و در جلسه شورای ترافیک منطقه باید مورد تأیید قرار گیرد.

وی بیان داشت: با ایجاد محل پارک ویژه در خیابان برادران مظفر می‌توان گفت نخستین بار است که در معبر خیابان جای پارک برای موتورسیکلت‌ها اختصاص داده می‌شود.

شهردار ناحیه یک منطقه ۱۱ تهران با اشاره به اینکه در منطقه ۱۱ به دلیل وجود ترافیک، اجرای طرح ترافیک و مراکز خرید فراوان، کاربر موتور سیکلت بسیار زیاد است، خاطرنشان کرد: حدود ۲۷ نقطه در منطقه ۱۱ برای ساماندهی توقف موتورسیکلت‌ها درنظر گرفته شده و در حال بررسی نواقص و ابعاد مختلف این طرح در نمونه پایلوت آن در خیابان برادران مظفر هستیم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟