به گزارش خبرنگار رکنا از شهر آبدان ،حجت الاسلام حبیب پهلوزاده در خطبه های این هفته آبدان با تبریک سوم خرداد اظهار داشت:سوم خرداد به لحاظ نظامی ،نقطه عطفی درتاریخ مبارزات مردم ایران و نمادی از مقاومت ،ایستادگی و پیروزی دربرابر دشمنان به شمار می رود.

وی ادامه داد:سوم خرداد شروع حرکت و نقطه عطفی برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی است که غیور مردان و رزمندگان ایثارگر با ایستادگی و از خود گذشتگی این پیروزی را به منصه ظهور رساندند .

امام جمعه موقت آبدان : سوم خرداد نقطه عطفی درتاریخ مبارزات مردم ایران اسلامی است.

پهلوزاده با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با دانشجویان خاطرنشان کرد:زمینه را برای روی کار آمدن دولت جوان و کار آمد فراهم کنید و هرچه مسئولین جوان و متعهد ودارای روحیه جهادی باشند حل مشکلات سرعت بیشتری می گیرد .

خطیب نماز جمعه آبدان ادامه داد:روحیه جهادی باعث عقب زدن دشمن می شود وتنها راهکار در مقابله با دشمن مقاومت است و تا افول نظام استکباری چیزی نمانده است..

امام جمعه موقت آبدان : سوم خرداد نقطه عطفی درتاریخ مبارزات مردم ایران اسلامی است.

امام جمعه موقت آبدان تصریح کرد:قریب به ۵ماه است که جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی تشکیل نمی شود و این همه اختیاراتی که قانون اساسی برای رییس جمهور قرار داده است جایی برای بهانه جویی وجود ندارد و مردم منتظر پاسخ هستند .

فرمانده حوزه مقاومت نجف اشرف آبدان :

فرمانده حوزه مقاومت نجف اشرف آبدان گفت :سوم خرداد نقطه عطفی درتاریخ دفاع مقدس است.

به گزارش خبرنگار ما از آبدان ،سرهنگ پاسدار اکبر ناطقی مطلق ظهر امروز درجمع بسیجیان باتبریک سوم خرداد اظهار داشت :سوم خردادنماد خود باوری و ایستادگی ملت ایران است.

وی با بیان اینکه سوم خرداد نماد خود باوری و ایستادگی ملت ایران است گفت :درشرایطی که استکبار جهانی با تمام توان به میدان جنگ نظامی با ملت ایران آمده است و کارشناسان نظامی آزادسازی خرمشهر رایک امر غیر ممکن می دانستند اما جوانان انقلابی ایران با ایمان به خدا ،فداکاری ازجان گذشتگی و مهمتر از همه بهره گیری از توان داخلی خرمشهر عزیز را از دست دشمن بعثی آزاد کردند.

وی با اشاره به اینکه مدافعان حرم راه شهدای دفاع مقدس را ادامه می دهند گفت :امنیت کنونی کشور به برکت رشادت شهدا و ایثارگران است.

درپایان با حضور مسولان از حماسه سازان سوم خرداد تجلیل شد.

در پایان با حضور امام جمعه موقت ؛ فرمانده حوزه مقاومت نجف اشرف آبدان وشهردار از حماسه سازان سوم خرداد در مصلی نماز جمعه تجلیل شد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟